2024-01-30 | Pozycjonowanie | 3 min czytania

Darmowy audyt SEO dla strony internetowej majorkaroztocze.pl


audyt seo

Darmowy audyt SEO został zamówiony poprzez formularz na naszej stronie baSap.pl przez klienta z branży turystycznej. Zgodnie z wytycznymi miał zawierać audyt strony głównej. W ramach promocji wykonaliśmy audyt całej strony.

Darmowy audyt SEO to proces analizy strony internetowej pod kątem optymalizacji pod kątem wyszukiwarek. Niektóre firmy oferują bezpłatne raporty i analizy, które mogą pomóc w poprawie widoczności strony w wynikach wyszukiwania. W śród nich jest firma baSap. Sprawdź nas i zostań przyszłym klientem.

Zawartość darmowego audytu SEO

Darmowy audyt SEO zawiera elementy takie jak:

 1. Ocena ogólna strony – prezentuje ogólny stan witryny wg punktów baSap;
 2. Ocena szczegółowa strony – content – pokazuje stan witryny z podziałem na jej elementy, dzięki czemu klient wie jakie prace są kluczowe;
  • Ocena szczegółowa strony – url;
  • Ocena szczegółowa strony – tytuł (title);
  • Ocena szczegółowa strony – opis (description);
  • Ocena szczegółowa strony – tagi H;
  • Ocena szczegółowa strony – ilość treści;
  • Ocena szczegółowa strony – grafiki (img);
  • Ocena szczegółowa strony – linki wewnętrzne;
  • Ocena szczegółowa strony – linki zewnętrzne;
 3. Ocena szczegółowa strony – Page Speed (wszystkie strony) – przedstawia stan witryny oraz prezentuje jej słabe punkty;
 4. Ocena szczegółowa strony – statystyka słów (10 najczęstszych słów na stronie) – daje nam wiedzę jak stronę widzą roboty indeksujące;
 5. Ocena szczegółowa strony – statystyka GSC (tylko w wersji płatnej)

Podsumowaniem audytu są rekomendacje zmian na stronie. Zmiany może wykonać klienta samodzielnie. Może także je zlecić nam lub każdej agencji SEO.

Czynności po darmowym audycie SEO

Klient po otrzymaniu audytu może podjąć decyzję jakie prace należy wykonać. Dzięki dokumentowi może w łatwy sposób uzyskać wycenę prac redaktorskich i programistycznych. Dzięki opisowi punktowemu widzi obszary, które “leżą” jak i te które są zagospodarowane w sposób optymalny.

Oczywiście klient nie musi tych czynności wykonywać samodzielnie. Może prace zlecić do każdej agencji SEO lub osoby zajmującej się SEO. Ze swojej strony zachęcamy do skorzystania z usług firmy baSap.pl.

Podsumowanie darmowego audytu SEO

Audyt SEO został wykonany i przekazany klientowi w zamierzonym terminie. Co pokazuje nasz profesjonalizm i podejście pro klienckie.

Rada basap w zakresie SEO

Kliencie pamiętaj, że audyt SEO jest procesem ciągłym. Warto powtarzać analizę regularnie, aby monitorować postępy i wprowadzać zmiany w optymalizacji strony.

Najczęściej czytane:

prowadzenie firmy

Dzielenie dysku na partycje to ważny element instalacji systemu operacyjnego. Możemy podzielić dysk na partycje w czasie lub po instalacji Windows 11.

modernizacja wordpress

Z przedstawionych we wisie 3 sposobów na usunięcie /category wg mnie najlepszym sposobem jest wykorzystanie wtyczki Yoast SEO. Polecamy tą wtyczkę do SEO.

modernizacja wordpress

Zwiększ wydajność strony poprzez wyłączenie wp-cron i włączenie crona na serwerze. Dzięki małej zmianie poprawisz szybkość strony internetowej.


Zapoznaj się z innymi wpisami:

audyt seo

Zwiększ widoczność i pozycję strony internetowej dzięki zaawansowanym technikom pozycjonowania SEO AI. Nasze narzędzia potrafią zwiększyć ruch.

audyt seo

Odkryj skuteczne strategie, które spowodują przyśpieszenie wczytywanie strony internetowej Twojej szkoły. Zdobądź szybszy dostęp i popraw jakość użytkowania.

audyt seo

LitleSpeed Cache po zainstalowaniu na stronie internetowej klienta spowodował spadek ilości wejść i pozycji w google dla niektórych stron internetowych.