Home » Kontakt – specjaliści w dziedzinie SEO i programowania

Kontakt – specjaliści w dziedzinie SEO i programowania


kontakt

Witamy na stronie kontakt firmy baSap! Jesteśmy zespołem doświadczonych profesjonalistów, którzy specjalizują się w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych dla naszych klientów. Chcemy zapewnić Ci łatwy i wygodny sposób kontaktu z nami, dlatego stworzyliśmy tę stronę.

Skontaktuj się z nami w dogodnej formie.

Odpowiemy na Twoje zapytanie w przeciągu 24h.

Kontakt – formularz kontaktowy:

Jeśli wolisz komunikację online, zapraszamy do skorzystania z naszego formularza kontaktowego. Wystarczy wypełnić go i wysłać, a my postaramy się odpowiedzieć na Twoje pytania i zapewnić Ci potrzebną pomoc w najkrótszym możliwym czasie.

Kontakt – zapytania ofertowe:

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, oferujemy również możliwość składania zapytań ofertowych. Prosimy o przesłanie informacji na temat Twoich potrzeb i oczekiwań, a my skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia szczegółów i zaproponowania najlepszego rozwiązania dla Twojej firmy.

Kontakt – partnerstwo:

Jeśli jesteś zainteresowany nawiązaniem partnerstwa z naszą firmą, prosimy o kontakt. Jesteśmy otwarci na współpracę z innymi firmami IT, start-upami i instytucjami akademickimi w celu rozwijania innowacyjnych projektów i tworzenia synergii.

Contact Form

Bardzo cenimy sobie możliwość bezpośredniego kontaktu i rozmowy.

☎ +48 606 11 43 48

BASAP Sp. z o.o.

Klamry 9A 86-200 Chełmno

✉ kontakt@basap.pl

Dziękujemy za zainteresowanie usługami baSap. Jesteśmy gotowi odpowiedzieć na Twoje pytania, udzielić Ci informacji i zapewnić Ci kompleksowe wsparcie technologiczne. Skontaktuj się z nami już dziś i zobacz, jak możemy pomóc Ci osiągnąć sukces w erze cyfrowej!


Zapoznaj się z naszymi realizacjami:

audyt seo

Darmowy audyt SEO to proces analizy strony internetowej pod kątem optymalizacji pod kątem wyszukiwarek. Firma baSap oferuje bezpłatny audyt SEO bez zobowiązań.

portfolio programowanie

Zmiany na stronie głównej i wpisów podróży dla klienta to kolejne zadanie, które wykonaliśmy zwiększając nasze portfolio w zakresie prac administracyjnych.

strony internetowe

Twenty Twenty Four – testy nowej skórki Wordpress czyli czy warto przechodzić na nowe. Page Speed pokazał dobitnie jaka jest nasza rekomendacja. Zapraszamy do lektury.