Home » Kalkulatory

Kalkulatory


kalkulator vat

Oferujemy wykonanie kalkulatorów jako bloki Gutenberga:

 • bloki statyczne w przypadku obliczeń, które nie odwołują się do bazy danych,
 • bloki dynamiczne z odwołaniami do bazy danych.

Kalkulatory w znaczny sposób zwiększą funkcjonalność Twojej strony. Dzięki temu zwiększysz ilość wejść i konwersję.

Rodzaje kalkulatorów online

Istnieje wiele różnych rodzajów kalkulatorów online, z których niektóre są dostępne bezpłatnie, a inne mogą wymagać opłat. Oto kilka popularnych rodzajów kalkulatorów online:

 1. Kalkulatory ogólne: Są to podstawowe kalkulatory, które można znaleźć w większości systemów operacyjnych i przeglądarek internetowych. Oferują one funkcje dodawania, odejmowania, mnożenia, dzielenia i innych podstawowych operacji matematycznych.
 2. Kalkulatory naukowe: Są to bardziej zaawansowane kalkulatory z dodatkowymi funkcjami matematycznymi, takimi jak logarytmy, potęgowanie, pierwiastkowanie, funkcje trygonometryczne i statystyczne. Są one wykorzystywane szczególnie przez studentów, naukowców i inżynierów.
 3. Kalkulatory finansowe: Oferują funkcje obliczania różnych parametrów finansowych, takich jak odsetki, oprocentowanie, raty, wartość przyszła, wartość bieżąca i inne. Są one przydatne dla osób zajmujących się finansami, inwestycjami i planowaniem budżetu.
 4. Kalkulatory BMI: Pomagają w obliczaniu wskaźnika masy ciała (BMI) na podstawie wagi i wzrostu danej osoby. Jest to powszechnie stosowana metoda oceny masy ciała i informuje o tym, czy ktoś ma prawidłową masę ciała, jest z nadwagą czy otyły.
 5. Kalkulatory daty: Pomagają obliczać ilość dni między dwoma datami, znajdować datę, która jest X dni po lub przed inną datą, a także obliczać wiek na podstawie daty urodzenia.
 6. Kalkulatory walutowe: Konwertują jedną walutę na inną na podstawie aktualnych kursów wymiany walut. Są przydatne dla osób podróżujących za granicę lub handlujących na rynku walutowym.
 7. Kalkulatory kalorii: Pomagają obliczać ilość kalorii spożywanych w ciągu dnia na podstawie ilości spożywanych pokarmów i napojów. Są one przydatne dla osób prowadzących dietę lub dbających o zdrową dietę.

To tylko kilka przykładów rodzajów kalkulatorów online dostępnych na stronach internetowych i w aplikacjach mobilnych. Istnieje wiele innych specjalizowanych kalkulatorów online dostępnych do różnych celów i dziedzin.


Umieść kalkulator na swojej stronie internetowej.

Specjalizujemy się w analizie, projektowaniu i wykonaniu kalkulatorów i automatów do prezentacji danych. Wykonujemy wtyczki i bloki Gutenberg, które w łatwy sposób umieścisz w WordPress. Nie zwlekaj pisz do nas.


Inne użyteczne kalkulatory:


Kilka słów o kalkulatorach:

 1. Co oznacza powszechnie kalkulator?

  Kalkulator to niewielkich rozmiarów, przenośne elektroniczne urządzenie liczące, służące do wykonywania obliczeń matematycznych.

 2. Co oznacza kalkulator online?

  Kalkulator online to zaimplementowane na stronie internetowej oprogramowanie służące do obliczeń.


Zapoznaj się z naszymi realizacjami:

audyt seo

Darmowy audyt SEO to proces analizy strony internetowej pod kątem optymalizacji pod kątem wyszukiwarek. Firma baSap oferuje bezpłatny audyt SEO bez zobowiązań.

portfolio programowanie

Zmiany na stronie głównej i wpisów podróży dla klienta to kolejne zadanie, które wykonaliśmy zwiększając nasze portfolio w zakresie prac administracyjnych.

strony internetowe

Twenty Twenty Four – testy nowej skórki Wordpress czyli czy warto przechodzić na nowe. Page Speed pokazał dobitnie jaka jest nasza rekomendacja. Zapraszamy do lektury.