2024-03-24 | Pozycjonowanie | 2 min czytania

Audyt SEO strony internetowej rostrans.pl


audyt seo

Audyt SEO został zamówiony przez wykonawcę pozycjonowania dla klienta z branży przewozu osób. W ramach prac miał być wykonany całościowy audyt SEO wszystkich url na stronie internetowej.

Audyt SEO to konieczność po znacznych zmianach w algorytmach google, jakie miały miejsce na początku marca 2024 roku. Teraz nie tylko ilość treści i nasycenie słowami kluczowymi będzie miało duży wpływ na pozycjonowanie, a ilość powrotów na stronę przez użytkowników i czas na nich spędzony będzie odgrywało kluczową rolę.

Zawartość audytu SEO

Audyt SEO zawiera elementy takie jak:

 1. Ocena ogólna strony – prezentuje ogólny stan witryny wg punktów baSap;
 2. Ocena szczegółowa strony – content – pokazuje stan witryny z podziałem na jej elementy, dzięki czemu klient wie jakie prace są kluczowe;
  • Ocena szczegółowa strony – url;
  • Ocena szczegółowa strony – tytuł (title);
  • Ocena szczegółowa strony – opis (description);
  • Ocena szczegółowa strony – tagi H;
  • Ocena szczegółowa strony – ilość treści;
  • Ocena szczegółowa strony – grafiki (img);
  • Ocena szczegółowa strony – linki wewnętrzne;
  • Ocena szczegółowa strony – linki zewnętrzne;
 3. Ocena szczegółowa strony – Page Speed (wszystkie strony) – przedstawia stan witryny oraz prezentuje jej słabe punkty;
 4. Ocena szczegółowa strony – statystyka słów (10 najczęstszych słów na stronie) – daje nam wiedzę jak stronę widzą roboty indeksujące;
 5. Ocena szczegółowa strony – statystyka GSC (tylko w wersji płatnej)

Podsumowaniem audytu są rekomendacje zmian na stronie. Zmiany może wykonać klienta samodzielnie. Może także je zlecić nam lub każdej agencji SEO.

Czynności po audycie SEO

Wykonawca pozycjonowane po stronie klienta zgodnie z wytycznymi audytu wykona zmiany na stronie. Następnie strona zostanie ponownie sprawdzona poprzez wykonanie następnego audytu.

Podsumowanie audytu SEO

Audyt SEO został wykonany i przekazany klientowi w przeciągu 48h od zamówienia – to pokazuje nasz profesjonalizm i podejście pro klienckie.

Rada basap w zakresie SEO

Jedną z kluczowych zasad SEO jest regularne dodawanie wartościowych treści na stronę internetową. Dzięki stale aktualizowanej i interesującej zawartości, zyskasz większą widoczność w wynikach wyszukiwania oraz przyciągniesz więcej potencjalnych klientów. Pamiętaj też o optymalizacji treści pod kątem słów kluczowych, co pomoże Ci osiągnąć wyższe pozycje w wynikach wyszukiwania.

Najczęściej czytane:

prowadzenie firmy

Dzielenie dysku na partycje to ważny element instalacji systemu operacyjnego. Możemy podzielić dysk na partycje w czasie lub po instalacji Windows 11.

modernizacja wordpress

Z przedstawionych we wisie 3 sposobów na usunięcie /category wg mnie najlepszym sposobem jest wykorzystanie wtyczki Yoast SEO. Polecamy tą wtyczkę do SEO.

audyt seo

Słowa łączące to elementy, które łączą ze sobą poszczególne części wypowiedzi i nadają zdaniom logiczne brzmienie dla robotów indeksujących.


Zapoznaj się z innymi wpisami:

audyt seo

Audyt SEO strony internetowej z ponad 5900 url jest największym do tej pory wyzwaniem w zakresie wykorzystania naszych autorskich narzędzi i procesów.

audyt seo

Darmowy audyt SEO to proces analizy strony internetowej pod kątem optymalizacji pod kątem wyszukiwarek. Firma baSap oferuje bezpłatny audyt SEO bez zobowiązań.

audyt seo

Zwiększ widoczność i pozycję strony internetowej dzięki zaawansowanym technikom pozycjonowania SEO AI. Nasze narzędzia potrafią zwiększyć ruch.