2022-11-26 | Porady SEO | 1 min czytania

Co to jest responsywna strona internetowa?


audyt seo

Spis treści:

Responsywna strona internetowa to strona, która dopasowuje się do różnych wielkości ekranu w zakresie urządzeń desktop jak i mobile.

Aby mówić o responsywności należy tak wykonać stronę aby jej funkcjonalność w wersji mobile, czyli wykorzystaniem wskazania palcem, nie odstawała od funkcjonalności laptopa. W szczególności trzeba zadbać o wielkość elementów graficznych i oczywiście czcionek.

WAŻNE: Pamiętaj, że obecnie GOOGLE bardzo ceni sobie responsywność.

Jeżeli chcesz być wysoko w wyszukiwarkach – twoja strona musi być responsywna.

Najczęściej czytane:

prowadzenie firmy

Dzielenie dysku na partycje to ważny element instalacji systemu operacyjnego. Możemy podzielić dysk na partycje w czasie lub po instalacji Windows 11.

modernizacja wordpress

Z przedstawionych we wisie 3 sposobów na usunięcie /category wg mnie najlepszym sposobem jest wykorzystanie wtyczki Yoast SEO. Polecamy tą wtyczkę do SEO.

audyt seo

Słowa łączące to elementy, które łączą ze sobą poszczególne części wypowiedzi i nadają zdaniom logiczne brzmienie dla robotów indeksujących.


Zapoznaj się z innymi wpisami:

audyt seo

Meta description to jedno z pojęć, na które można się natknąć tworząc strony internetowe. Ten artykuł wyjaśni jego znaczenie i wpływ na SEO.

audyt seo

Meta title to jeden z kluczowych elementów każdej strony internetowej. Dzięki niemu twoja strona internetowa może być dostrzeżona przez nowych odbiorców.

audyt seo

Cache Redis to innowacyjne narzędzie do przechowywania danych w pamięci podręcznej. Dzięki swojej szybkości i wydajności, umożliwia szybki dostęp do informacji.