Home » Kalkulator godzin – oblicz ilość godzin między dwiema datami

Kalkulator godzin – oblicz ilość godzin między dwiema datami


kalkulator dni

Kalkulator godzin automatycznie oblicza ilość godzin, minut i sekund między dwiema znacznikami czasowymi, czyli datą i godziną. Wystarczy, że podasz datę i godzinę początkową oraz końcową. Wyliczane dane zapisują się w historii dzięki czemu masz zawsze ostanie 10 wyliczeń pod ręką.

Kalkulator godzin walidacje:

  • Podaj daty w formacie dd.mm.rrrr,
  • Podaj godziny w formacie gg:mm,
  • Pamiętaj aby data i godzina początkowa była wcześniejsza od końcowej. To jedyna walidacja jaka jest wdrożona w narzędzie.

Jak używać kalkulatora?

  1. Wpisz datę i godzinę początkową. Może ona być z przeszłości jak i przyszłości, gdyż poradzimy sobie z obydwoma przypadkami.
  2. Wpisz datę i godzinę końcową. Może ona być z przeszłości jak i przyszłości, gdyż poradzimy sobie z obydwoma przypadkami.
  3. Kliknij w przycisk “Oblicz”.

Przykład użycia kalkulatora?

  1. Wpisałem datę początkową: 22.02.2022 i godzinę 10:10,
  2. Wpisałem datę końcową: 22.02.2024 i godzinę 22:22,
  3. Kliknąłem w przycisk “Oblicz”.
  4. Otrzymałem wynik: Ilość godzin: 17532, minut: 1051932, sekund: 63115920

Umieść kalkulator na swojej stronie internetowej.

Specjalizujemy się w analizie, projektowaniu i wykonaniu kalkulatorów i automatów do prezentacji danych. Wykonujemy wtyczki i bloki Gutenberg, które w łatwy sposób umieścisz w WordPress. Nie zwlekaj pisz do nas.


Inne użyteczne kalkulatory:


Zapoznaj się z naszymi realizacjami:

audyt seo

Audyt SEO to konieczność po znacznych zmianach w algorytmach google, jakie miały miejsce na początku marca 2024 roku. Ważna jest ilość powrotów i spędzony czas.

audyt seo

Darmowy audyt SEO to proces analizy strony internetowej pod kątem optymalizacji pod kątem wyszukiwarek. Firma baSap oferuje bezpłatny audyt SEO bez zobowiązań.

portfolio programowanie

Zmiany na stronie głównej i wpisów podróży dla klienta to kolejne zadanie, które wykonaliśmy zwiększając nasze portfolio w zakresie prac administracyjnych.