Home » Kalkulator ekonomiczny otyłości

Kalkulator ekonomiczny otyłości


bmi

Zastanawiałeś się ile pieniędzy wydajesz na produkty, które nie są potrzebne twojemu organizmowi? Kalkulator wyliczy ile pieniędzy mógłbyś zaoszczędzić przez całe swoje życie.

Jak działa kalkulator ekonomiczny otyłości?

Kalkulator bazuje na standardowym kalkulatorze. Wylicza BMI. Następnie na podstawie podaj wagi i wzrostu pokazuje ile kilogramów masz za dużo lub za mało. W kolejnym kroku na podstawie produktu, który znacząco nadużywasz i jego ceny przeliczonej na kalorie wyliczana jest kwota. Kwota przedstawiana jest w 4 zakresach: miesięcznym, rocznym, 10 i 40 lat.


Umieść kalkulator na swojej stronie internetowej.

Specjalizujemy się w analizie, projektowaniu i wykonaniu kalkulatorów i automatów do prezentacji danych. Wykonujemy wtyczki i bloki Gutenberg, które w łatwy sposób umieścisz w WordPress. Nie zwlekaj pisz do nas.


Inne użyteczne kalkulatory:


Zapoznaj się z naszymi realizacjami:

audyt seo

Audyt SEO strony internetowej z ponad 5900 url jest największym do tej pory wyzwaniem w zakresie wykorzystania naszych autorskich narzędzi i procesów.

Analiza biznesowa

Analiza migracji to nowe wyzwanie jakie dostaliśmy od naszego klienta. Zadanie ma kluczowe znaczenie ze względu na dotrzymanie harmonogramu prac w tym roku.

modernizacja wordpress

Aktualizacja strony firmowej do najnowszej wersji WordPress to podstawa w utrzymaniu stron internetowych, m.in. zwiększająca bezpieczeństwo i funkcjonalności WP.