Home » Kalkulator ekonomiczny otyłości

Kalkulator ekonomiczny otyłości


bmi

Zastanawiałeś się ile pieniędzy wydajesz na produkty, które nie są potrzebne twojemu organizmowi? Kalkulator wyliczy ile pieniędzy mógłbyś zaoszczędzić przez całe swoje życie.

Jak działa kalkulator ekonomiczny otyłości?

Kalkulator bazuje na standardowym kalkulatorze. Wylicza BMI. Następnie na podstawie podaj wagi i wzrostu pokazuje ile kilogramów masz za dużo lub za mało. W kolejnym kroku na podstawie produktu, który znacząco nadużywasz i jego ceny przeliczonej na kalorie wyliczana jest kwota. Kwota przedstawiana jest w 4 zakresach: miesięcznym, rocznym, 10 i 40 lat.


Umieść kalkulator na swojej stronie internetowej.

Specjalizujemy się w analizie, projektowaniu i wykonaniu kalkulatorów i automatów do prezentacji danych. Wykonujemy wtyczki i bloki Gutenberg, które w łatwy sposób umieścisz w WordPress. Nie zwlekaj pisz do nas.


Inne użyteczne kalkulatory:


Zapoznaj się z naszymi realizacjami:

audyt seo

Darmowy audyt SEO to proces analizy strony internetowej pod kątem optymalizacji pod kątem wyszukiwarek. Firma baSap oferuje bezpłatny audyt SEO bez zobowiązań.

portfolio programowanie

Zmiany na stronie głównej i wpisów podróży dla klienta to kolejne zadanie, które wykonaliśmy zwiększając nasze portfolio w zakresie prac administracyjnych.

strony internetowe

Twenty Twenty Four – testy nowej skórki Wordpress czyli czy warto przechodzić na nowe. Page Speed pokazał dobitnie jaka jest nasza rekomendacja. Zapraszamy do lektury.