2023-02-23 | Porady SEO | 1 min czytania

Yoast SEO – co to jest?


audyt seo

Nie od dziś wiadomo, że WordPress jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej przyjaznych w obsłudze platform do tworzenia stron internetowych. Zaletą jest jego funkcjonalność, intuicyjność. Nie bez znaczenia jest też duża liczba dedykowanych wtyczek w obrębie platformy, które wspierają działanie strony, czy też wzmacniają SEO. Jedną z najważniejszych wtyczek na WordPressie jest YoastSEO. Co o niej wiemy?

Osiągaj dobre wyniki w pozycjonowaniu z Yoast SEO.

Najkrócej rzecz ujmując YoastSEO to idealne narzędzie do pracy z WordPressem – dla początkujących użytkowników, jak i tych zaawansowanych. Można powiedzieć, że jest to źródło wskazówek, poszczególnych elementów, które pomogą jak najlepiej zoptymalizować treści pod SEO. YoastSEO to przestrzeń do zapisu skutecznych meta opisów, grupowania słów kluczowych, czuwania nad czytelnością wpisu i jego dobrym przygotowaniem pod SEO.

Yoast SEO – co warto wiedzieć?

Oprócz podstawowej wersji wtyczka YoastSEO posiada inne pluginy i wersje pro. Dla osób początkujących, czy też prowadzących stronę internetową typowo hobbystycznie – podstawowa wersja zdecydowanie wystarczy. Wersja pro sprawi się super przy większych działaniach, na szeroką i agencyjną skalę.

Najczęściej czytane:

prowadzenie firmy

Dzielenie dysku na partycje to ważny element instalacji systemu operacyjnego. Możemy podzielić dysk na partycje w czasie lub po instalacji Windows 11.

modernizacja wordpress

Z przedstawionych we wisie 3 sposobów na usunięcie /category wg mnie najlepszym sposobem jest wykorzystanie wtyczki Yoast SEO. Polecamy tą wtyczkę do SEO.

modernizacja wordpress

Zwiększ wydajność strony poprzez wyłączenie wp-cron i włączenie crona na serwerze. Dzięki małej zmianie poprawisz szybkość strony internetowej.


Zapoznaj się z innymi wpisami:

audyt seo

Cache Redis to innowacyjne narzędzie do przechowywania danych w pamięci podręcznej. Dzięki swojej szybkości i wydajności, umożliwia szybki dostęp do informacji.

audyt seo

Wyszukiwarki internetowe odgrywają ogromną rolę w codziennym życiu. Jedną z najpopularniejszych i najczęściej używanych wyszukiwarek jest wyszukiwarka Google.

audyt seo

Optymalizacja obrazków i zdjęć pod kątem SEO zwiększa widoczność w Google Grafika. Widoczność ma wpływ na pozycję strony internetowej w wyszukiwarkach.