2023-02-10 | Porady WordPress | 1 min czytania

WordPress – co to jest?


modernizacja wordpress

WordPress jest jedną z najpopularniejszych platform do tworzenie funkcjonalnych i innowacyjnych stron internetowych. Jej podstawową zaletą jest intuicyjna obsługa i uniwersalność. WordPress podbija serca osób, które tworzą na jej podwalinach hobbystycznie bloga, jak i agencji reklamowych, które na WordPressie stawiają profesjonalne portale? Jakie są zalety WordPressa?

Intuicyjna, prosta obsługa – podstawową zaletą platformy WP

Word press jest w swojej strukturze bardzo intuicyjny. Tak naprawdę chcąc założyć bloga (np. przy użyciu bloków Gutenberg lub wtyczki Elementor) nie potrzebujemy specjalistycznej wiedzy i umiejętności programistycznych. Stronę na WordPressie możemy postawić korzystając z dedykowanych szablonów i wtyczek, rozwiązań graficznych.

Strona na WordPressie – buduj swoją markę osobistą, pozycjonuj się w wyszukiwarce!

Czy wiesz, że CMS WordPressa posiada ponad 4000 darmowych motywów, ponad 54 000 darmowych wtyczek. To daje nieograniczone możliwości rozbudowania, rozwoju strony i skutecznego jej pozycjonowania – poprzez właściwą optymalizację treści i grafik oraz odpowiednie wtyczki typu YoastSEO.

Najczęściej czytane:

prowadzenie firmy

Dzielenie dysku na partycje to ważny element instalacji systemu operacyjnego. Możemy podzielić dysk na partycje w czasie lub po instalacji Windows 11.

modernizacja wordpress

Z przedstawionych we wisie 3 sposobów na usunięcie /category wg mnie najlepszym sposobem jest wykorzystanie wtyczki Yoast SEO. Polecamy tą wtyczkę do SEO.

audyt seo

Błąd przekierowania – należy naprawić przekierowanie URL. Upewnij się, że linki wewnętrzne i zewnętrzne na stronie są poprawnie skonfigurowane.


Zapoznaj się z innymi wpisami:

modernizacja wordpress

Co to jest WordPress theme? Dowiedz się o podstawowej definicji, funkcjach, znaczeniu i zastosowaniu motywu WordPress na Twojej stronie internetowej.

system crm

WordPress 6.3 to najnowsza wersja popularnego CMS wydaną 8 sierpnia 2023 roku. Co przynosi? Zdecydowanie poprawia wydajność strony internetowej i naprawia błędy.

audyt seo

Media społecznościowe odgrywają kluczową rolę w komunikacji i promocji. Wyróżniaj się stosując zasady skutecznej grafiki na stronie internetowej.