2021-10-22 | Programowanie | 2 min czytania

Wykonanie strony dermindex.com


portfolio programowanie

Wykonanie strony dermindex, której głównym elementem jest zaawansowana lista produktowa z filtrami i wyszukiwarką, polegało na zbudowaniu nowego theme na podstawie otrzymanego projektu graficznego. W czasie prac należało zwrócić uwagę na aspekty optymalizacyjne SEO.

Techniczne wykonanie strony internetowej:

Zakres wykonanych prac w ramach projektu:

  • programista php – wykonanie elementów strony internetowej wynikających z projektu graficznego,
  • programista js – modyfikacja funkcjonalności strony pod nowe elementy,
  • programista css – zmiany w wyglądzie skórki na podstawie dostarczonego projektu graficznego,
  • analityk SEO – analiza oraz optymalizacja strony.

Podsumowanie:

W projekcie klient zastrzegł sobie priorytet czasu. Projekt miał skończyć się do końca wakacji 2021 roku. Był to termin, który potwierdziła zgrubna wycena. Jednak jak to bywa życie zweryfikowało, że niespodzianek w czasie implementacji jest dużo. Tak było i tym razem. Na szczegóły graficzne istotne w wyszukiwarce czas został przekroczony 2-krotnie. Nie miało to jednak przełożenia na całościowy czas realizacji.

Adres strony: dermindex.com

Czym jest dermindex.com?

dermindex.com to program edukacyjny i informacyjny na temat produktów kosmetycznych dostępnych w aptekach. Na stronie udostępniony będzie rozbudowany katalog produktów kosmetycznych oraz baza wiedzy z opisem setek składników produktów kosmetycznych.

Najczęściej czytane:

prowadzenie firmy

Dzielenie dysku na partycje to ważny element instalacji systemu operacyjnego. Możemy podzielić dysk na partycje w czasie lub po instalacji Windows 11.

modernizacja wordpress

Z przedstawionych we wisie 3 sposobów na usunięcie /category wg mnie najlepszym sposobem jest wykorzystanie wtyczki Yoast SEO. Polecamy tą wtyczkę do SEO.

modernizacja wordpress

Zwiększ wydajność strony poprzez wyłączenie wp-cron i włączenie crona na serwerze. Dzięki małej zmianie poprawisz szybkość strony internetowej.


Zapoznaj się z innymi wpisami:

strony internetowe

Twenty Twenty Four – testy nowej skórki Wordpress czyli czy warto przechodzić na nowe. Page Speed pokazał dobitnie jaka jest nasza rekomendacja. Zapraszamy do lektury.

portfolio programowanie

Wykonanie wtyczka do płatności Autopay (wcześniej Bluemedia) bazującej na bibliotece PHP SDK. Opis zakresu prac i problemów w czasie implementacji.

programowanie php

Przygotowanie kalkulatorów zgodnie z przesłanymi wytycznymi dla klienta z branży doradztwa prawnego to kolejny projekt, którego się podjęliśmy. Format html + js.