2022-02-18 | Programowanie | 1 min czytania

Udział przy tworzeniu stron internetowych Pratia


portfolio programowanie

Dla klienta stworzyliśmy klika stron dla różnych wersji językowych. Strony zbudowane były na CMS Salesforce i bazują na funkcjonalności CRM.

Techniczne wykonanie strony internetowej

  • Salesforce,
  • AURA, LWC,
  • JS,
  • CSS.

Tworzenie stron www – wykonane prace

  • architekt rozwiązania – przygotowanie koncepcji rozwiązania (Enterprise architect) oraz uzyskanie zgody Rady Architektów na implementację,
  • developer Salesforce – wykonanie komponentów, klas oraz zmian w obiektach w celu wykonania funckcjonalności,
  • analityk SEO – analiza oraz optymalizacja strony pod kontem SEO i Page Speed.

Adresy stron:

1. Pratia Partners

2. Pratia Bułgaria

3. Pratia Polska

4. Pratia Ukraina

5. Pratia Hiszpania

tworzenie stron internetowych pratia

Zakres wykonanych prac w ramach projektu:

Czym są strony Pratia?

Strony Pratia to strony międzynarodowej firmy z Grupy Neuca, które umożliwiają zapisy na badania w językach narodowych. Kontent skupia się wokół usługi badań klinicznych w Polsce i na świecie.

Najczęściej czytane:

prowadzenie firmy

Dzielenie dysku na partycje to ważny element instalacji systemu operacyjnego. Możemy podzielić dysk na partycje w czasie lub po instalacji Windows 11.

modernizacja wordpress

Z przedstawionych we wisie 3 sposobów na usunięcie /category wg mnie najlepszym sposobem jest wykorzystanie wtyczki Yoast SEO. Polecamy tą wtyczkę do SEO.

modernizacja wordpress

Zwiększ wydajność strony poprzez wyłączenie wp-cron i włączenie crona na serwerze. Dzięki małej zmianie poprawisz szybkość strony internetowej.


Zapoznaj się z innymi wpisami:

strony internetowe

Twenty Twenty Four – testy nowej skórki Wordpress czyli czy warto przechodzić na nowe. Page Speed pokazał dobitnie jaka jest nasza rekomendacja. Zapraszamy do lektury.

portfolio programowanie

Wykonanie wtyczka do płatności Autopay (wcześniej Bluemedia) bazującej na bibliotece PHP SDK. Opis zakresu prac i problemów w czasie implementacji.

programowanie php

Przygotowanie kalkulatorów zgodnie z przesłanymi wytycznymi dla klienta z branży doradztwa prawnego to kolejny projekt, którego się podjęliśmy. Format html + js.