2021-10-13 | Programowanie | 2 min czytania

Strona na motywie Twenty Twenty One


portfolio programowanie

Spis treści:

Twenty Twenty One to Standardowy motyw WordPress, który daje duże możliwości adaptacji i to dla osób nie znających się na programowaniu. Metoda drop & drap jako podstawowa funkcjonalność budowy stron.

TwentyTwentyOne to pierwszy motyw WordPress, który bazuje na blokach Gutenberga. W pierwszych wydaniach wygląd oraz ergonomia użytkowania może nie powalała na nogi. Jednak nowe podejście i przełamanie dotychczasowych przyzwyczajeń rekompensuje te niedociągnięcia.

Dodatkowo możliwość skorzystania ze wzorców pozwala na szybką budowę stron nawet przez osoby, które nie posiadają wiedzy html czy php. To rewolucja w dotychczasowym podejściu, która w znaczy sposób może ograniczyć konieczność zmian programistycznych.

TTO jest szybka dzięki swojej lekkości. Nie bez powodu głównym motywem nowej skórki są ptaki i przyroda. Prostota obsługi i intuicyjność pozwoli osobie, która nie jest biegła w tworzeniu stron na szybkiej implementacji.

Strona motywu: twentytwentytwo

strona na motywie potomnym Twenty Twenty One

Co to Twenty Twenty One?

TwentyTwentyOne to standardowy motyw WordPress dostępny od grudnia 2020 roku. Nowością jaka pojawiła się w tym motywie to użycie wzorców, które w znacznym stopniu przyspieszają proces budowania strony. Wsparcie budowy blokowej sprawiło, że wykorzystanie efektów graficznych stało się prostsze.

Najczęściej czytane:

prowadzenie firmy

Dzielenie dysku na partycje to ważny element instalacji systemu operacyjnego. Możemy podzielić dysk na partycje w czasie lub po instalacji Windows 11.

modernizacja wordpress

Z przedstawionych we wisie 3 sposobów na usunięcie /category wg mnie najlepszym sposobem jest wykorzystanie wtyczki Yoast SEO. Polecamy tą wtyczkę do SEO.

audyt seo

Słowa łączące to elementy, które łączą ze sobą poszczególne części wypowiedzi i nadają zdaniom logiczne brzmienie dla robotów indeksujących.


Zapoznaj się z innymi wpisami:

strony internetowe

Twenty Twenty Four – testy nowej skórki Wordpress czyli czy warto przechodzić na nowe. Page Speed pokazał dobitnie jaka jest nasza rekomendacja. Zapraszamy do lektury.

portfolio programowanie

Wykonanie wtyczka do płatności Autopay (wcześniej Bluemedia) bazującej na bibliotece PHP SDK. Opis zakresu prac i problemów w czasie implementacji.

programowanie php

Przygotowanie kalkulatorów zgodnie z przesłanymi wytycznymi dla klienta z branży doradztwa prawnego to kolejny projekt, którego się podjęliśmy. Format html + js.