2022-06-24 | Administracja | 1 min czytania

Strona na motywie potomnym Twenty Twenty Two


modernizacja wordpress

Modyfikacja strony firmowej basap.pl zgodnie z projektem graficznym. Strona oparta na motywie potomnym Twenty Twenty Two.

Aktualizacja motywu głównego z Twenty Twenty One na Twenty Twenty Two

Prace polegały na implementacji projektu graficznego w oparciu o motyw Twenty Twenty Two. Zbudowano w tym celu motyw potomny, w którym osadzono wszystkie zmiany w CSS oraz konfiguracji motywu.

Użycie motywy potomnego, czyli child themes, zdecydowanie ogranicza konieczność prac developerskich przy każdym upgrade WordPress jak i theme.

“Wykonane zostały obecnie 4 duże upgrady WordPress.”

Przywrócenie strony do działania wymagało tylko odświeżenia cache.

Następnie wykonano optymalizację pod względem JS i CSS za pomocą jednej z wiodących wtyczek. Dzięki temu uzyskano bardzo dobre wyniki w Page Speed – dla mobile jak i desktop 100/100.

Wnioski na temat użycia motywu potomnego

Użycie motywu potomnego znacznie ogranicza ilość pracy przy aktualizacji WordPress. Skorzystanie ze standardowych skórek daje także inne korzyści, np. implementacji nowości wdrażanych w kolejnych wydaniach.

Najczęściej czytane:

prowadzenie firmy

Dzielenie dysku na partycje to ważny element instalacji systemu operacyjnego. Możemy podzielić dysk na partycje w czasie lub po instalacji Windows 11.

modernizacja wordpress

Z przedstawionych we wisie 3 sposobów na usunięcie /category wg mnie najlepszym sposobem jest wykorzystanie wtyczki Yoast SEO. Polecamy tą wtyczkę do SEO.

audyt seo

Słowa łączące to elementy, które łączą ze sobą poszczególne części wypowiedzi i nadają zdaniom logiczne brzmienie dla robotów indeksujących.


Zapoznaj się z innymi wpisami:

modernizacja wordpress

Aktualizacja strony firmowej do najnowszej wersji WordPress to podstawa w utrzymaniu stron internetowych, m.in. zwiększająca bezpieczeństwo i funkcjonalności WP.

portfolio programowanie

Zmiany na stronie głównej i wpisów podróży dla klienta to kolejne zadanie, które wykonaliśmy zwiększając nasze portfolio w zakresie prac administracyjnych.

strony internetowe

Aktualizacja strony WordPress to proces instalowania poprawek błędów, nowych funkcji i zabezpieczeń, dzięki którym strona internetowa będzie bezpieczna.