2023-02-07 | Administracja | 1 min czytania

Dodawanie wpisów do WordPress dla ziologrod.org.pl


portfolio programowanie

Spis treści:

Dodawanie wpisów przesłanych przez klienta. Dodatkowo obróbka dostarczonych zdjęć pod względem rozszerzenia oraz wielkości. Praca ciągła raz w tygodniu.

Dodawanie wpisów – praca redaktorska:

  • dodanie wpisu do serwisu tematycznego,
  • przygotowanie i dodanie obrazka wyróżniającego,
  • przygotowanie i wprowadzenie optymalnego pod kontem SEO title i description.

Prace administracyjne:

  • aktualizacja wtyczek WordPress,
  • aktualizacja theme WordPress.

Podsumowanie:

Praca ciągła polegająca na przygotowaniu i wprowadzeniu treści do serwisu z publikacją w godzinach porannych każdego weekendu. Godziny zostały specjalnie dobrane pod potencjalnego odbiorcę i były zsynchronizowane z publikacją informacji w mediach społecznościowych takich jak facebook czy instagram.

dodawanie wpisów do wordpress

Największym wyzwaniem była optymalizacja przesłanych zdjęć. Miały one różne formaty oraz proporcje. Dopasowanie ich do przyjętego formatu strony i jej konwencji było ciekawym wyzwaniem. Ostatecznie klient wybrał opcję z różnymi proporcjami co powoduje, że strona nie jest monotonna.

Najczęściej czytane:

prowadzenie firmy

Dzielenie dysku na partycje to ważny element instalacji systemu operacyjnego. Możemy podzielić dysk na partycje w czasie lub po instalacji Windows 11.

modernizacja wordpress

Z przedstawionych we wisie 3 sposobów na usunięcie /category wg mnie najlepszym sposobem jest wykorzystanie wtyczki Yoast SEO. Polecamy tą wtyczkę do SEO.

modernizacja wordpress

Zwiększ wydajność strony poprzez wyłączenie wp-cron i włączenie crona na serwerze. Dzięki małej zmianie poprawisz szybkość strony internetowej.


Zapoznaj się z innymi wpisami:

portfolio programowanie

Zmiany na stronie głównej i wpisów podróży dla klienta to kolejne zadanie, które wykonaliśmy zwiększając nasze portfolio w zakresie prac administracyjnych.

strony internetowe

Aktualizacja strony WordPress to proces instalowania poprawek błędów, nowych funkcji i zabezpieczeń, dzięki którym strona internetowa będzie bezpieczna.

portfolio programowanie

Przeniesienie strony z Divi na WPBakery może być wyzwaniem. Jakie są różnice między tymi narzędziami i jak dostosować treść, układ i ustawienia strony.