2023-04-12 | Pozycjonowanie | 2 min czytania

Audyt SEO strony internetowej agnik.com.pl


audyt seo

Audyt SEO wykonywany został w celu określenia koniecznej optymalizacji do wykonania aby zwiększyć zasięg nowej oferty produktów na stronie internetowej.

Klient zgłosił się ze zleceniem określenia prac do wykonania aby strona internetowa była lepiej pozycjonowana w google. Analiza ma być materiałem bazowym do wyceny prac. Po przedstawieniu wyceny klient podejmie decyzję jaki zakres prac realizować.

Audyt SEO techniczny

 • sprawdzenie kwestii technicznych poprzez narzędzie GOOGLE PAGE SPEED;
 • sprawdzenie kwestii technicznych poprzez narzędzie GTmetrix;
 • sprawdzenie poprawności konfiguracji robots.txt;

Po audycie technicznym przedstawiono wnioski klientowi. Zmniejszenie czasów dostępu do strony i zasobów w znaczący sposób przyczyni się do zwiększenia pozytywnych odczuć przy jej przeglądaniu.

Audyt SEO kontent

 • sprawdzenie poprawności generowanie sitemap.xml;
 • sprawdzenie poprawności wprowadzenia title, description, h1, h2, h3 itd. na stronach;

Po audycie kontentu przedstawiono wnioski klientowi. Odpowiednia budowa strony to klucz do sukcesu.

Audyt błędów wyszukiwarki

 • sprawdzenie błędów wykazanych w Google Search Console;

Po audycie pod wyszukiwarki przedstawiono wnioski klientowi. Usunięcie błędów w znaczący sposób poprawi ranking strony internetowej w wyszukiwarce.

Zalecenia po audycie SEO

 • zalecono optymalizację theme – zalecamy optymalizację motywu (theme) strony internetowej w celu poprawy szybkości ładowania, zoptymalizowania układu oraz optymalnego wyglądu na różnych urządzeniach;
 • zalecono optymalizację zdjęć – optymalizacja zdjęć polega na zmniejszeniu ich rozmiaru oraz poprawie jakości, co przyspiesza ładowanie strony internetowej i poprawia doświadczenie użytkownika;
 • zalecono dodanie większej ilości kontentu – dodanie specjalistycznych treści zwiększy zaangażowanie użytkowników i poprawi pozycjonowanie strony w wynikach wyszukiwania;
 • zalecono poprawienie opisów SEO – poprawne opisy dla linków czy zdjęć zwiększą jakość strony i spowodują wyższą pozycją w google;
 • i inne zalecenia, które są tajemnicą baSap (zalecania w formie raportu analizują całościowo stronę internetową).
agnik.com.pl page rank

Autorskie narzędzie baSap PageRank przyznało stronie agnik.com.pl niecałe 60 punktów w skali 100 punktowej. Jest to średni wynik. Strona ma duży potencjał do poprawienia pozycji w google. Relatywnie niskim nakładem pracy (kosztem zmian) można zwiększyć ilość wejść i wyszukiwań o 100-200%.

Najczęściej czytane:

prowadzenie firmy

Dzielenie dysku na partycje to ważny element instalacji systemu operacyjnego. Możemy podzielić dysk na partycje w czasie lub po instalacji Windows 11.

modernizacja wordpress

Z przedstawionych we wisie 3 sposobów na usunięcie /category wg mnie najlepszym sposobem jest wykorzystanie wtyczki Yoast SEO. Polecamy tą wtyczkę do SEO.

audyt seo

Słowa łączące to elementy, które łączą ze sobą poszczególne części wypowiedzi i nadają zdaniom logiczne brzmienie dla robotów indeksujących.


Zapoznaj się z innymi wpisami:

audyt seo

Audyt SEO strony internetowej z ponad 5900 url jest największym do tej pory wyzwaniem w zakresie wykorzystania naszych autorskich narzędzi i procesów.

audyt seo

Audyt SEO to konieczność po znacznych zmianach w algorytmach google, jakie miały miejsce na początku marca 2024 roku. Ważna jest ilość powrotów i spędzony czas.

audyt seo

Darmowy audyt SEO to proces analizy strony internetowej pod kątem optymalizacji pod kątem wyszukiwarek. Firma baSap oferuje bezpłatny audyt SEO bez zobowiązań.